Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany clipboard A4 (brąz)

Drewniany clipboard wykonany ze sklejki brzozowej, pomalowanej bejcą w kolorze brązowym, a następnie pokrytej 2 warstwami lakieru. Rozmiar deski dostosowany do kartek A4.
SKU: 1-1-3

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Clipboard to stosunkowo prosty wynalazek, który szczyt swojej popularności świętował przed wynalezieniem tabletów i smartfonów, gdy do pisania używało się jeszcze zwykłej kartki i długopisu. Obecnie jest to produkt wykorzystywany głównie podczas szkoleń i konferencji, w restauracjach, „w trasie” – a więc wszędzie tam, gdzie trzeba notować „na kolanie”.

Clipboard produkowany jest ze sklejki brzozowej o grubości 3 mm, pomalowanej bejcą w kolorze brązowym oraz pokrytej bezbarwnym lakierem. Drewno wciąż postrzegane jest przez klientów jako surowiec elegancki i prestiżowy, dzięki czemu wykonane z niego produkty doskonale budują wizerunek firmy solidnej, doświadczonej i z tradycjami. Sklejka jest też dużo trwalsza od tektury obleczonej PCV, z której obecnie masowo produkuje się tanie podkładki.

Ostatnią, choć nie mniej ważną, zaletą naszych clipboardów jest fakt, że jest to całkowicie rodzimy, polski produkt. Produkujemy go od podstaw w pracowni zlokalizowanej w Rawie Mazowieckiej, położonej miedzy Łodzią i Warszawą. Z jednej strony jest to gwarancja najwyższej jakości oferowanych usług (nie odważymy się kalać własnego gniazda), a z drugiej pewność, że dostawa pod twoje drzwi będzie zawsze na czas.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.2500
Szerokość 230 mm
Długość 317 mm
Wysokość / Grubość 3 mm
Maksymalny rozmiar znakowania nd

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony