Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany clipboard A4 z grawerem (brąz)

Drewniany clipboard wykonany z malowanej i lakierowanej sklejki brzozowej. Rozmiar dostosowany jest do kartek A4. Na desce grawerujemy dowolną treść (np. logo firmy).
SKU: 1-3-3

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Clipboard to niezbędny gadżet wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zanotowania czegoś „na kolanie” – podczas szkoleń, konferencji, wykładów czy w podróży. Po oznakowaniu tego przedmiotu logotypem firmy staje się nośnikiem reklamowym, który ze względu na swoje praktyczne zastosowanie będzie wielokrotnie używany przez jego posiadacza.

Co więcej, clipboardy wykonane z drewna są dużo trwalsze i lepiej się prezentują niż podkładki masowo produkowane z tektury i PCV. Drewno – zwłaszcza malowane i lakierowane – wciąż postrzegane jest jako surowiec elegancki i prestiżowy, dzięki czemu wykonane z niego produkty doskonale budują wizerunek firmy solidnej, doświadczonej i z tradycjami.

Znakowanie clipboardu wykonujemy techniką grawerowania laserowego. Do najważniejszych zalet tej metody zalicza się: trwałość znakowania (wygrawerowany wzór nie zetrze się), dużą dokładność (możliwość odwzorowania małych detali, w rozdzielczości do 1000 dpi) oraz możliwość produkcji niskich nakładów bez wysokich kosztów przygotowalni (już od 1 sztuki).

Podstawowa cena tego modelu obejmuje grawerowanie tylnej strony deski w polu o rozmiarze 150x75 mm (większe powierzchnie kalkulujemy indywidualnie).

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.2500
Szerokość 230 mm
Długość 317 mm
Wysokość / Grubość 3 mm
Maksymalny rozmiar znakowania 150x75 mm

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony