Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany clipboard A4+ z grawerem (brąz)

Drewniany clipboard wykonany z malowanej i lakierowanej sklejki brzozowej. Rozmiar dostosowany jest do kartek A4. Na desce grawerujemy dowolną treść (np. logo firmy).
SKU: 1-2-3

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Drewniany clipboard to gadżet reklamowy, który stanowi doskonałe uzupełnienie firmowej identyfikacji wizualnej, opracowanej w klasycznym, tradycyjnym stylu. Oprócz walorów estetycznych clipboard posiada wiele praktycznych zastosowań – jest niezastąpiony wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba notowania „na kolanie” – podczas szkoleń i konferencji, podróży, czy w terenie.

Największą zaletą drewnianych podkładek jest możliwość ich oznakowania techniką grawerowania laserowego. Umożliwia to produkcję niskich nakładów (już od 1 szt.) lub personalizację każdego egzemplarza.

Clipboard wykonany jest ze sklejki brzozowej o grubości 3 mm, pomalowanej bejcą w kolorze brązowym, a następnie pokrytej 2 warstwami bezbarwnego lakieru. Dzięki temu deska jest odporna na wilgoć i łatwo się ją czyści po zabrudzeniu – wystarczy delikatnie przetrzeć wilgotną szmatką.

Pole grawerowania o rozmiarze 210x25 mm znajduje się na przedniej stronie deski, pod kartkami.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.2500
Szerokość 230 mm
Długość 340 mm
Wysokość / Grubość 3 mm
Maksymalny rozmiar znakowania 210x25 mm

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony