Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany clipboard A4+ z grawerem (lakierowany)

Drewniany clipboard wykonany z lakierowanej sklejki brzozowej. Rozmiar dostosowany jest do kartek A4. Na desce grawerujemy dowolną treść (np. logo firmy).
SKU: 1-2-2

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Clipboard to wynalazek z czasów, gdy nie było jeszcze tabletów i smartfonów, a ludzie do pisania używali kartki i długopisu. Ten prosty w swojej konstrukcji przedmiot jest niezastąpiony wszędzie tam, gdzie trzeba coś zanotować „na kolanie”. Obecnie clipboardy wykorzystywane są np. podczas szkoleń, konferencji oraz nawet jako podkładki pod menu w restauracjach.

Na desce możemy wygrawerować dowolną treść lub grafikę. Pole grawerowania o rozmiarze 210x25 mm znajduje się na przedniej stronie deski, pod kartkami. Clipboard pokryty jest bezbarwnym lakierem, dzięki czemu łatwo się go czyści po zabrudzeniu – wystarczy delikatnie przetrzeć wilgotną szmatką.

Drewniana deska z klipem to świetna alternatywa dla produkowanych w Chinach podkładek z tektury obleczonej PCV. Jest trwalsza, w 100% ekologiczna i przede wszystkim lepiej wygląda. Najważniejsze jednak jest to, że dzięki naszym clipboardom świat staje się piękniejszy.

Każda kupiona u nas deska to dodatkowy uśmiech na twarzy pana Zdzisława – naszego stolarza, który lubi po pracy wypić piwko, dwa, tudzież siedem; pięknej Moniki, która swoimi drobnymi dłońmi montuje klipy do desek, czarując przy tym wszystkich dookoła; pani Krysi – księgowej, która czerpie niezdrową satysfakcję, gdy lewa strona zgadza się z prawą; oraz właściciela, który od lat ciuła na nową/starą Ładę 2103.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.2500
Szerokość 230 mm
Długość 340 mm
Wysokość / Grubość 3 mm
Maksymalny rozmiar znakowania 210x25 mm

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony