Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany clipboard A4 (mahoń)

Drewniany clipboard wykonany ze sklejki brzozowej, pomalowanej bejcą w kolorze mahoniowym, a następnie pokrytej 2 warstwami lakieru. Rozmiar deski dostosowany do kartek A4.
SKU: 1-1-4

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Clipboard to wynalazek, który największą popularnością cieszył się w czasach, gdy do pisania i notowania zamiast tabletów i smartfonów używało się zwykłej kartki i długopisu. Współcześnie znajduje zastosowanie głównie podczas wykładów, konferencji i szkoleń; w restauracjach jako podkładka pod menu; w samochodach i innych środkach transportu – a więc wszędzie tam, gdzie trudno o kawałek płaskiej powierzchni do notowania.

Clipboard produkowany jest ze sklejki brzozowej o grubości 3 mm, pomalowanej bejcą w kolorze mahoniowym oraz pokrytej bezbarwnym lakierem. Jest to produkt w 100% ekologiczny, dzięki czemu największą popularnością cieszy się wśród firm budujących wizerunek przedsiębiorstwa dbającego o środowisko naturalne. Ponadto, drewno i wykonane z niego artykuły, postrzegane są przez klientów jako produkty eleganckie i prestiżowe.

Nasze clipboardy są też dużo trwalsze od podkładek pochodzących z Chin, produkowanych masowo z tektury obleczonej tanim tworzywem sztucznym. Sklejka jest sztywna, nie wygina się, trudno ją złamać, a dzięki malowaniu i lakierowaniu dużo lepiej się prezentuje. Jest to produkt od podstaw wykonywany w naszym warsztacie, co oprócz najwyższej jakości gwarantuje także dostawy zawsze na czas.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.2500
Szerokość 230 mm
Długość 317 mm
Wysokość / Grubość 3 mm
Maksymalny rozmiar znakowania nd

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony