Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany clipboard A4 z okładką i grawerem (mahoń)

Drewniany clipboard z okładką, wykonany z malowanej i lakierowanej sklejki brzozowej, z dowolnym grawerem na 1. stronie. Rozmiar dostosowany jest do kartek A4.
SKU: 1-4-4

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Clipboard to wynalazek, który największą popularnością cieszył się w czasach, gdy do pisania i notowania zamiast tabletów i smartfonów używało się zwykłej kartki i długopisu. Współcześnie znajduje zastosowanie głównie podczas wykładów, konferencji i szkoleń; w restauracjach jako podkładka pod menu; w samochodach i innych środkach transportu – a więc wszędzie tam, gdzie trudno o kawałek płaskiej powierzchni do notowania. Okładka dodatkowo zabezpiecza notatki i dokumenty przed zabrudzeniem i zniszczeniem.

Clipboard produkowany jest ze sklejki brzozowej o grubości 3 mm, pomalowanej bejcą w kolorze mahoniowym oraz pokrytej bezbarwnym lakierem. Jest to produkt w 100% ekologiczny, dzięki czemu największą popularnością cieszy się wśród firm budujących wizerunek przedsiębiorstwa dbającego o środowisko naturalne. Ponadto, drewno i wykonane z niego artykuły, postrzegane są przez klientów jako produkty eleganckie i prestiżowe.

Pierwszą stronę okładki możemy oznakować techniką grawerowania laserowego – klienci najczęściej decydują się na naniesienie logotypu swojej firmy lub organizacji. Do najważniejszych zalet grawerowania laserowego zalicza się: trwałość znakowania (wygrawerowany wzór nie zetrze się), dużą dokładność (możliwość odwzorowania małych detali, w rozdzielczości do 1000 dpi) oraz możliwość produkcji niskich nakładów bez wysokich kosztów przygotowalni (już od 1 sztuki).

Podstawowa cena produktu uwzględnia grawerowanie i powierzchni do 20 cm2. Większe grafiki kalkulujemy indywidualnie.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.3500
Szerokość 230 mm
Długość 317 mm
Wysokość / Grubość 2x3 mm
Maksymalny rozmiar znakowania do 20 cm2 w cenie; powyżej 20 cm2 za dopłatą

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony