Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany clipboard A4 (surowy)

Drewniany clipboard wykonany ze sklejki brzozowej, rozmiarem dostosowany do kartek A4.
SKU: 1-1-1

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Drewniany clipboard wybierany jest najczęściej przez firmy szkoleniowe i organizatorów konferencji, restauracje (jako podkładka pod menu), trenerów, handlowców oraz wykładowców.

Jest to produkt w 100% ekologiczny, dzięki czemu największą popularnością cieszy się wśród firm budujących wizerunek przedsiębiorstwa dbającego o środowisko naturalne. Ponadto, drewno i wykonane z niego artykuły, postrzegane są przez klientów jako produkty eleganckie i prestiżowe.

Drewniany clipboard jest też dużo trwalszy od produkowanych w Chinach podkładek z tektury obleczonej PCV. Produkujemy go ze sklejki brzozowej o grubości 3 mm, obustronnie szlifowanej drobnoziarnistym papierem ściernym. Deska nie wygina się i trudno ją złamać. Metalowy klips mocowany jest ręcznie za pomocą nitów. Dzięki temu clipboard służyć będzie co najmniej kilkanaście lat.

Ten model clipboardu nie jest lakierowany. Miłośnicy rękodzieła mogą go samodzielnie ozdobić różnorodnymi metodami, np. decoupage. Deskę można również pomalować lakierem lub lakierobejcą do drewna, dzięki czemu stanie się prawie całkowicie odporna na wilgoć i zabrudzenia.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.2500
Szerokość 230 mm
Długość 317 mm
Wysokość / Grubość 3 mm
Maksymalny rozmiar znakowania nd

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony