Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany clipboard A5 (mahoń)

Drewniany clipboard wykonany ze sklejki brzozowej, pomalowanej bejcą w kolorze mahoniowym, a następnie pokrytej 2 warstwami lakieru. Rozmiar deski dostosowany do kartek A5.
SKU: 1-5-4

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Drewniany clipboard wybierany jest najczęściej przez firmy szkoleniowe i organizatorów konferencji, restauracje (jako podkładka pod menu), trenerów, handlowców oraz wykładowców.

Jest to produkt w 100% ekologiczny, dzięki czemu największą popularnością cieszy się wśród firm budujących wizerunek przedsiębiorstwa dbającego o środowisko naturalne. Ponadto, drewno i wykonane z niego artykuły, postrzegane są przez klientów jako produkty eleganckie i prestiżowe.

Ten model clipboardu wykonany jest ze sklejki brzozowej, bejcowanej na kolor mahoniowy, a następnie pokrytej bezbarwnym lakierem. Rozmiar dostosowany jest do kartek A5.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.1500
Szerokość 168 mm
Długość 230 mm
Wysokość / Grubość 3 mm
Maksymalny rozmiar znakowania nd

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony