Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany clipboard A5 z grawerem (mahoń)

Drewniany clipboard wykonany ze sklejki brzozowej w kolorze mahoniowym. Rozmiar dostosowany jest do kartek A5. Na desce grawerujemy dowolną treść (np. logo firmy).
SKU: 1-7-4

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Drewniany clipboard to artykuł reklamowy wykorzystywany m.in. przez firmy szkoleniowe i organizatorów konferencji, restauracje (jako podkładka pod menu), trenerów, handlowców oraz wykładowców.

Drewno wciąż postrzegane jest przez klientów jako surowiec elegancki i prestiżowy, dzięki czemu wykonane z niego produkty doskonale budują wizerunek firmy solidnej, doświadczonej i z tradycjami.

Ten model clipboardu wykonany jest ze sklejki brzozowej, bejcowanej na kolor mahoniowy, a następnie pokrytej bezbarwnym lakierem. Rozmiar dostosowany jest do kartek A5. Pole grawerowania znajduje się na tylnej stronie deski.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.1500
Szerokość 168 mm
Długość 230 mm
Wysokość / Grubość 3 mm
Maksymalny rozmiar znakowania 100x50 mm

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony