Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany clipboard A5 z okładką i grawerem (mahoń)

Drewniany clipboard z okładką, wykonany z malowanej i lakierowanej sklejki brzozowej, z dowolnym grawerem na 1. stronie. Rozmiar dostosowany jest do kartek A5.
SKU: 1-8-4

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Drewniany clipboard to produkt reklamowy dedykowany firmom szkoleniowym i organizatorom konferencji, restauracjom (jako podkładka pod menu), trenerom, handlowcom oraz wykładowcom.

Na desce możemy wygrawerować dowolną treść lub grafikę – najczęściej jest to logo firmy. Pole grawerowania o powierzchni 20 cm² znajduje się na 1 stronie clipboardu (większe grafiki za dopłatą). Na drugiej stronie okładki opcjonalnie mocujemy kieszonkę na dodatkowe dokumenty.

Drewno wciąż postrzegane jest przez klientów jako surowiec elegancki i prestiżowy, a wykonane z niego produkty są trwałe i dłużej służą ich użytkownikom. Drewniane clipboardy z wygrawerowanym logotypem doskonale budują wizerunek firmy solidnej, doświadczonej i z tradycjami oraz dbającej o środowisko naturalne.

Ten model clipboardu wykonany jest ze sklejki brzozowej, bejcowanej na kolor mahoniowy, a następnie zabezpieczonej bezbarwnym lakierem. Rozmiar dostosowany jest do kartek A5.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.2000
Szerokość 168 mm
Długość 230 mm
Wysokość / Grubość 2x3 mm
Maksymalny rozmiar znakowania do 20 cm2 w cenie; powyżej 20 cm2 za dopłatą

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony