Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany clipboard A5+ z grawerem (mahoń)

Drewniany clipboard wykonany ze sklejki brzozowej w kolorze mahoniowym. Rozmiar dostosowany jest do kartek A5. Na desce grawerujemy dowolną treść (np. logo firmy).
SKU: 1-6-4

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Drewniany clipboard to produkt, który największą popularnością cieszy się wśród firm szkoleniowych i organizatorów konferencji, restauracji (jako podkładka pod menu), trenerów, handlowców oraz prelegentów.

Clipboard wykonany jest ze sklejki brzozowej o grubości 3 mm. Jest to produkt w 100% ekologiczny, dzięki czemu ceniony jest zwłaszcza wśród firm budujących wizerunek przedsiębiorstwa dbającego o środowisko naturalne.

Ten model clipboardu wykonany jest ze sklejki brzozowej, bejcowanej na kolor mahoniowy oraz zabezpieczonej dwiema warstwami bezbarwnego lakieru. Rozmiar dostosowany do kartek A5. Pole grawerowania o wysokości 25 mm znajduje się na przedniej stronie deski, pod kartkami.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.1500
Szerokość 168 mm
Długość 253 mm
Wysokość / Grubość 3 mm
Maksymalny rozmiar znakowania 148x25 mm

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony