Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany clipboard A6 z grawerem (brąz)

Drewniany clipboard wykonany ze sklejki brzozowej w kolorze brązowym. Rozmiar dostosowany jest do kartek A6. Na desce grawerujemy dowolną treść (np. logo firmy).
SKU: 1-11-3

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Drewniany clipboard A6 - mimo swoich niepozornych wymiarów - może okazać się bardzo przydatny. Najczęściej znajdziesz go w ręku lub kieszeni kelnera (lub kelnerki) w dobrej restauracji.

Praktyczne zastosowanie to jednak nie jedyny powód, dla którego warto taką podkładkę zakupić. Po pierwsze wykonany jest z drewna, a nie taniego PCV, przez co najzwyczajniej w świecie cieszy oko. Po drugie, możemy go oznakować dowolną grafiką (w rzeczywistości najczęściej jest to logo lokalu lub firmy). A po trzecie nie jest wyprodukowany w Chinach, tylko w Polsce.

Z technicznego punktu widzenia - podkładka wykonana jest ze sklejki brzozowej, którą najpierw pomalowaliśmy na brązowo, a następnie zabezpieczyliśmy lakierem bezbarwnym. Znakowanie wykonujemy metodą grawerowania laserowego.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.1000
Szerokość 125 mm
Długość 168 mm
Wysokość / Grubość 3 mm
Maksymalny rozmiar znakowania 75x37,5 mm

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony