Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany clipboard A6 z okładką i grawerem (brąz)

Drewniany clipboard z okładką, wykonany z malowanej i lakierowanej sklejki brzozowej, z dowolnym grawerem na 1. stronie. Rozmiar dostosowany jest do kartek A6.
SKU: 1-12-3

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Drewniany clipboard z okładką w formacie A6 może pełnić rolę eleganckiej oprawy dokumentów w niewielkim rozmiarze - rachunków, ulotek, wizytówek itp.

Na pierwszej stronie wykonujemy znakowanie metodą grawerowania laserowego - najczęściej jest to logotyp firmy. Jedną z zalet lasera jest brak kosztów przygotowalni (sit, matryc itp.), dzięki czemu możemy personalizować praktycznie dowolne nakłady, bez istotnego wzrostu kosztów.

Ten model clipboardu z okładką wykonany jest ze sklejki brzozowej bejcowanej na kolor brązowy, a następnie pokrytej 2 warstwami bezbarwnego lakieru. Zawias wykonany jest z wytrzymałej na uszkodzenia okleiny introligatorskiej.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.1500
Szerokość 145 mm
Długość 168 mm
Wysokość / Grubość 2x3 mm
Maksymalny rozmiar znakowania do 20 cm2 w cenie; powyżej 20 cm2 za dopłatą

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony