Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany clipboard A6 z grawerem (mahoń)

Drewniany clipboard wykonany ze sklejki brzozowej w kolorze mahoniowym. Rozmiar dostosowany jest do kartek A6. Na desce grawerujemy dowolną treść (np. logo firmy).
SKU: 1-11-4

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Drewniany clipboard w formacie A6 to przydatne narzędzie do robienia notatek na małych kartkach - ceniony jest zwłaszcza przez kelnerów w restauracjach.

Na tylnej stronie podkładki możemy wygrawerować logotyp lokalu, dzięki czemu nawet taki mały gadżet będzie komponował się z resztą obrandowanych akcesoriów. Z racji użytego materiału tego typu clipboard zyskuje największe uznanie w firmach i lokalach gastronomicznych stawiających na tradycję.

Podkładka wykonana jest ze sklejki brzozowej - najpierw bejcowanej, a następnie lakierowanej. Jest dużo trwalsza od importowanych clipboardów z tworzywa sztucznego i przede wszystkim lepiej wygląda.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.1000
Szerokość 125 mm
Długość 168 mm
Wysokość / Grubość 3 mm
Maksymalny rozmiar znakowania 75x37,5 mm

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony