Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany clipboard A6 z okładką i grawerem (mahoń)

Drewniany clipboard z okładką, wykonany z malowanej i lakierowanej sklejki brzozowej, z dowolnym grawerem na 1. stronie. Rozmiar dostosowany jest do kartek A6.
SKU: 1-12-4

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Drewniany clipboard z okładką to narzędzie przydatne nie tylko przy robieniu notatek "na kolanie" - może również pełnić rolę oprawy na materiały promocyjne, rachunki w restauracji, czy inne dokumenty w formacie A6.

Clipboard wykonany jest ze sklejki brzozowej - bejcowanej na kolor mahoniowy, a następnie pokrytej bezbarwnym lakierem - dzięki czemu staje się odporny na zabrudzenia. Zawias wykonany jest z trwałej okleiny introligatorskiej - standardowo w kolorze czarnym, ale przy większych nakładach istnieje możliwość wyboru innego koloru.

Na pierwszej stronie wykonujemy znakowanie metodą grawerowania laserowego, a na drugiej opcjonalnie możemy zamocować plastikową kieszeń na dodatkowe dokumenty.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.1500
Szerokość 145 mm
Długość 168 mm
Wysokość / Grubość 2x3 mm
Maksymalny rozmiar znakowania do 20 cm2 w cenie; powyżej 20 cm2 za dopłatą

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony