Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniana kostka biurowa (surowa)

Drewniana kostka biurowa z grawerem, wykonana z surowej sklejki brzozowej, mieszcząca ok. 500 karteczek w rozmiarze 85x85 mm.
SKU: 5-3-1

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Bloczek z kartkami do drobnych notatek to niemal obowiązkowy element wyposażenia każdego biura. Dlaczego więc nie wykorzystać go jako dodatkowego nośnika przekazu reklamowego swojej firmy?

Pojemnik na kostkę wykonujemy z surowej sklejki brzozowej. Front pojemnika możemy oznakować dowolną treścią lub grafiką. Technika grawerowania laserowego umożliwia odwzorowanie nawet bardzo skomplikowanych projektów oraz personalizację dowolnych nakładów.

Blok składa się z ok. 500 nieklejonych karteczek w rozmiarze 85x85 mm, wykonanych z kremowego papieru o gramaturze 80 g. Bardziej wymagającym klientom proponujemy nadrukowanie na każdej kartce własnego logotypu, danych kontaktowych lub innych ważnych informacji.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.4000
Szerokość 85 mm
Długość 85 mm
Wysokość / Grubość 85 mm
Maksymalny rozmiar znakowania 60x60 mm

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony