Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniana okładka na dyplom A4 (mahoń)

Drewniana okładka na dyplom A4, wykonana ze sklejki brzozowej w kolorze mahoniowym. Na 1. stronie możemy wygrawerować dowolną treść lub grafikę.
SKU: 2-1-4

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Drewniana okładka to doskonała oprawa dla eleganckich dyplomów, wręczanych Bardzo Ważnym Osobom. Idealnie komponuje się z dyplomami i certyfikatami wydrukowanymi na ekskluzywnym papierze (np. czerpanym).

Tego typu okładki wybierane są przez firmy i organizacje, którym zależy na prestiżowej oprawie organizowanych przez siebie ceremonii wręczania wyróżnień, nagród i podziękowań. Wybór naturalnego materiału, jakim jest drewno, dowodzi również, że hasło "zrównoważony rozwój" oraz "odpowiedzialność za środowisko naturalne" nie jest tylko pustym frazesem, a realną i funkcjonującą misją danego przedsiębiorstwa.

Okładka wykonana jest ze sklejki brzozowej o grubości 3 mm. W cenie produktu uwzględnione jest znakowanie metodą grawerowania laserowego o powierzchni 150x75 mm.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.3500
Szerokość 230 mm
Długość 317 mm
Wysokość / Grubość 2x3 mm
Maksymalny rozmiar znakowania 150x75 mm

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony