Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniana okładka na menu (brąz)

Drewniana okładka na menu, wykonana ze sklejki brzozowej w kolorze brązowym. Na okładce możemy wygrawerować logo restauracji.
SKU: 2-2-3

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Drewniana okładka na menu to idealna oprawa karty dań w restauracjach, dla których najważniejszymi wartościami jest tradycja, dobry smak i gotowanie z wyłącznie naturalnych produktów.

Drewno idealnie komponuje się ze „swojskim” wystrojem wnętrz, spotykanym w karczmach, zajazdach i gospodach. Wykonana z niego okładka doskonale podkreśla naturalny charakter serwowanych w danym lokalu dań.

Okładka wykonana jest ze sklejki brzozowej o grubości 3 mm. W podstawowej cenie produktu uwzględnione jest znakowanie metodą grawerowania laserowego o powierzchni 150x75 mm. Karty menu mocowane są do okładki za pomocą dwóch rozkręcanych śrub – karty można przedziurkować, umieścić w plastikowych koszulkach lub ramkach passe-partout – wymiary desek dostosujemy do nośnika.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.3500
Szerokość 215 mm
Długość 305 mm
Wysokość / Grubość 2x3 mm
Maksymalny rozmiar znakowania 150x75 mm

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony