Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Segregatory

Drewniane segregatory, wykonane ze sklejki brzozowej – surowej, malowanej lub lakierowanej – wraz z grawerowaniem dowolnej treści na okładce.

Drewniane segregatory to eleganckie, a zarazem jeszcze rzadko spotykane narzędzie marketingowe firmy. Może pełnić rolę katalogu z ofertą przedsiębiorstwa, teczki konferencyjnej lub okładki na materiały szkoleniowe. W drewniany segregator można również „opakować” wszelkie materiały wykorzystywane przez przedstawicieli handlowych – materiały informacyjne, karty produktowe lub wzorniki.

Na okładkach naszych drewnianych segregatorów grawerujemy dowolne treści lub grafiki – najczęściej są to logotypy klientów. Co więcej, technika grawerowania laserowego pozwala na personalizację dowolnego nakładu – przykładowo, na każdym egzemplarzu możemy umieścić imię i nazwisko innego pracownika firmy. Możliwość personalizacji można wykorzystać też do stworzenia katalogów NoName dla pośredników i dystrybutorów z ich logotypami na okładce.

Podstawowa oferta segregatorów z drewna obejmuje kilkanaście najpopularniejszych formatów i rozmiarów mechanizmów ringowych, jednak jesteśmy w stanie dostosować się do specyficznych wymogów klienta. Każdy segregator możemy uzupełnić o akcesoria dodatkowe: dociski; kieszeń na etykietę, płytę lub wizytówki; uchwyt na długopis; przekładki itp.

Drewniane segregatory produkujemy ze sklejki brzozowej o grubości 3 mm, którą następnie poddajemy obróbce. W wersji podstawowej jest to szlifowanie krawędzi i powierzchni drobnoziarnistym papierem ściernym oraz fazowanie krawędzi, dzięki czemu sklejka jest gładka i bez drzazg.

Bardziej ekskluzywną wersją są segregatory lakierowane. Po oszlifowaniu pokrywamy je dwiema warstwami wysokiej jakości bezbarwnego lakieru. Dzięki temu segregator jest trwalszy i łatwo się go czyści po zabrudzeniu – wystarczy tylko delikatnie przetrzeć wilgotną szmatką. W ofercie posiadamy również segregatory malowane – do wyboru mamy kilkanaście różnych kolorów bejc, podkreślających naturalny rysunek słojów drewna. Zabejcowaną w ten sposób sklejkę również pokrywamy bezbarwnym lakierem.

Ostatnim istotnym elementem naszych segregatorów ze sklejki jest zawias, który wykonujemy z odpornej na uszkodzenia i zabrudzenia okleiny introligatorskiej. Grzbiety standardowo wykonujemy w kolorze czarnym, jednak przy większych nakładach możemy dobrać kolor lepiej pasujący do identyfikacji wizualnej klienta.

Produkty 1 do 16 z 24

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 16 z 24

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2