Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany segregator A4 – 50 kartek (lakierowany)

Drewniany segregator, wykonany z lakierowanej sklejki brzozowej, mieszczący ok. 50 kartek formatu A4. Na okładce grawerujemy dowolną treść lub grafikę.
SKU: 4-2-2

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Drewniany segregator z wygrawerowanym logotypem to świetne narzędzie reklamowe dla tych firm, które cenią prostotę, elegancję i naturalny design. Kluczem do sukcesu w marketingu jest wyróżnienie się w tłumie – nasz segregator ze sklejki na pewno nie pozostanie niezauważony przez Twoich obecnych i potencjalnych klientów.

Aby segregator reklamowy spełniał swoją funkcję musi zostać oznakowany logotypem firmy. Na segregatorze ze sklejki proponujemy umieszczenie tekstów i grafik techniką grawerowania laserowego. Metoda ta daje bardzo ładny efekt wizualny i co więcej umożliwia produkcję nawet 1 sztuki, bez wysokich jednostkowych kosztów przygotowalni.

Drewniany segregator produkowany jest ze sklejki brzozowej o grubości 3 mm, którą malujemy dwiema warstwami bezbarwnego lakieru. Lakierowanie chroni sklejkę przed zabrudzeniami oraz nadaje jej estetyczny połysk. Grzbiet obklejamy wysokiej jakości tkaniną, która jest odporna na przedarcia. Przy większych nakładach istnieje możliwość zmiany koloru okleiny na inny.

Segregator dostosowany jest do przechowywania ok. 50 zwykłych kartek papieru. Cena obejmuje pole grawerowania o powierzchni do 20 cm2 – większe projekty wyceniamy indywidualnie.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.4500
Szerokość 275 mm
Długość 317 mm
Wysokość / Grubość 40 mm
Maksymalny rozmiar znakowania do 20 cm2 w cenie; powyżej 20 cm2 za dopłatą

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony