Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany segregator A5 – 100 kartek (lakierowany)

Drewniany segregator, wykonany z lakierowanej sklejki brzozowej, mieszczący ok. 100 kartek formatu A5. Na okładce grawerujemy dowolną treść lub grafikę.
SKU: 4-6-2

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Drewniany segregator to bardzo efektowna forma oprawy katalogu firmy, materiałów informacyjnych, czy wzorników. Dzięki swojej prostocie, a zarazem elegancji, znajduje zastosowanie w firmach dbających o swój profesjonalny wizerunek, bez względu na branżę, w której działają.

Logotyp firmy umieszczamy zwykle na 1. stronie okładki. Wykorzystywana przez nas technika to grawerowanie laserowe, która ma trzy istotne zalety: daje bardzo ładny efekt wizualny; pozwala na personalizację dowolnego nakładu oraz umożliwia produkcję niskich serii (już od 1 sztuki).

W naszym warsztacie do produkcji tego modelu segregatora wykorzystujemy sklejkę brzozową o grubości 3 mm, którą zabezpieczamy bezbarwnym lakierem do drewna. Grzbiet i „zawias” skonstruowany jest z odpornej na przedarcia okleiny introligatorskiej.

Standardowym „wyposażeniem” drewnianego segregatora jest plastikowa kieszeń na dokumenty, jednak możemy je dostosować do specyficznych wymogów klienta. Podobnie z powierzchnią grawerowania – w cenie oferujemy pole 20 cm2, natomiast nie ma problemu z większymi projektami, które każdorazowo wyceniamy indywidualnie.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.3500
Szerokość 195 mm
Długość 230 mm
Wysokość / Grubość 70 mm
Maksymalny rozmiar znakowania do 20 cm2 w cenie; powyżej 20 cm2 za dopłatą

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony