Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany segregator A5 – 50 kartek (surowy)

Drewniany segregator, wykonany ze sklejki brzozowej, mieszczący ok. 50 kartek w formacie A5. Na okładce możemy wygrawerować dowolną treść lub grafikę.
SKU: 4-5-1

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Firmowy segregator z ofertą firmy to obowiązkowe narzędzie handlowców, dla których głównym polem działania są bezpośrednie kontakty z klientami. Wykorzystanie nietypowego produktu, jakim jest segregator z drewna, sprawi że oferta firmy wyróżni się na tle konkurencji i zostanie lepiej zapamiętana przez potencjalnego nabywcę.

W przypadku segregatorów, które są zostawiane u klientów, niezbędne jest ich obrandowanie logiem firmy. W naszym zakładzie wykorzystujemy do tego celu technikę grawerowania laserowego, która oprócz ładnego efektu, daje również możliwość produkcji niskich nakładów (już od 1 sztuki).

Segregatory produkujemy ze sklejki, zabezpieczonej bezbarwnym lakierem do drewna. Dzięki temu powierzchnia jest odporna na zabrudzenia i dobrze się prezentuje. Grzbiet wykonujemy z wytrzymałej tkaniny w kolorze czarnym – inne kolory dostępne przy większych nakładach.

Ten model drewnianego segregatora dostosowany jest do przechowywania 50 zwykłych kartek w formacie A5. Zaproponowana cena zawiera już koszt grawerowania o powierzchni do 20 cm2. Projekty o większym polu wyceniamy indywidualnie, w zależności od zamawianej ilości.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.2500
Szerokość 195 mm
Długość 230 mm
Wysokość / Grubość 40 mm
Maksymalny rozmiar znakowania do 20 cm2 w cenie; powyżej 20 cm2 za dopłatą

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony