Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany segregator A4 – 100 kartek (lakierowany)

Drewniany segregator, wykonany z lakierowanej sklejki brzozowej, mieszczący ok. 100 kartek formatu A4. Na okładce grawerujemy dowolną treść lub grafikę.
SKU: 4-3-2

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Katalog z aktualną ofertą firmy to wciąż niezbędne narzędzie w rękach przedstawicieli handlowych, zwłaszcza tych działających w sektorze B2B. W przypadku często zmieniającego się asortymentu dobrym rozwiązaniem jest wykorzystanie segregatora reklamowego, którego zawartość można dowolnie zmieniać w zależności od potrzeb, bez konieczności drukowania grubego katalogu od podstaw.

O ile tradycyjne segregatory z tektury i nadrukiem są powszechne i prawie każdy z nich korzysta lub korzystał, drewniane segregatory wciąż zwracają na siebie uwagę swoim unikalnym wyglądem. Jak przystało na dobry produkt reklamowy, na naszych segregatorach grawerujemy logotypy klientów lub inne dowolne teksty i grafiki, w tym także treści personalizowane dla każdego egzemplarza.

Drewniany segregator wykonany jest ze sklejki brzozowej, zabezpieczonej bezbarwnym lakierem do drewna. Grzbiet pokryty jest okleiną introligatorską w kolorze czarnym. Dla większych zamawianych partii istnieje możliwość zmiany koloru. Segregator w standardzie posiada plastikową kieszeń na dokumenty, jednak można go rozbudować także o inne akcesoria, np. uchwyt na długopis, czy kieszeń na płytę CD.

Ten segregator ze sklejki pomieści ok. 100 kartek o gramaturze 80g/m2. W cenie jest już uwzględnione znakowanie o powierzchni do 20 cm2. W przypadku większych projektów przygotowujemy kalkulację indywidualną.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.5000
Szerokość 275 mm
Długość 317 mm
Wysokość / Grubość 70 mm
Maksymalny rozmiar znakowania do 20 cm2 w cenie; powyżej 20 cm2 za dopłatą

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony