Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany segregator A4 – 100 kartek (surowy)

Drewniany segregator, wykonany ze sklejki brzozowej, mieszczący ok. 100 kartek w formacie A4. Na okładce możemy wygrawerować dowolną treść lub grafikę.
SKU: 4-3-1

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Segregator reklamowy to obowiązkowe narzędzie marketingowe w firmach, które stawiają nacisk na bezpośredni kontakt z klientem. Wykorzystuje się je najczęściej do prezentacji aktualnego katalogu firmy. Inwestycja w drewniane segregatory sprawi, że oferta przedsiębiorstwa wyróżni się na tle innych i przykuje uwagę potencjalnego klienta.

Segregatory znakujemy metodą grawerowania laserowego, której podstawową zaletą jest możliwość wykonania nawet jednej sztuki, bez wysokich jednostkowych kosztów przygotowalni. Dodatkowo, technika ta umożliwia personalizację, czyli np. umieszczenie na każdym egzemplarzu innego imienia i nazwiska.

Segregator produkujemy z surowej (nielakierowanej) sklejki brzozowej – oszlifowanej na obu powierzchniach oraz krawędziach. Grzbiet wykonany jest z odpornej na uszkodzenia tkaniny w kolorze czarnym. Przy większych nakładach istnieje możliwość wyboru innego koloru.

Zastosowany mechanizm mieści ok. 100 zwykłych kartek papieru. W cenie uwzględniono grawerowanie dowolnej grafiki o powierzchni do 20 cm2.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.5000
Szerokość 275 mm
Długość 317 mm
Wysokość / Grubość 70 mm
Maksymalny rozmiar znakowania do 20 cm2 w cenie; powyżej 20 cm2 za dopłatą

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony