Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany segregator A4 – 20 kartek (lakierowany)

Drewniany segregator, wykonany z lakierowanej sklejki brzozowej, mieszczący ok. 20 kartek formatu A4. Na okładce grawerujemy dowolną treść lub grafikę.
SKU: 4-1-2

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Drewniany segregator to produkt reklamowy, który z pewnością wyróżni się pośród setek typowych segregatorów z tektury. Jego prostota, elegancja i naturalny wygląd sprawi, że oprawiona w taki sposób oferta firmy, przykuje uwagę potencjalnych klientów.

Na segregatorze możemy wygrawerować dowolne grafiki i napisy. Zwykle jest to logo firmy oraz ewentualnie imię i nazwisko pracownika. Do drugiej strony okładki przyklejamy plastikową kieszeń na dokumenty lub wizytówki. Istnieje również możliwość dodania innych akcesoriów, np. kieszeni na płytę CD.

Segregator wykonany jest ze sklejki brzozowej, pokrytej dwiema warstwami bezbarwnego lakieru. W naszym warsztacie stosujemy wysokiej jakości hipoalergiczne lakiery, które spełniają wszystkie wymagane normy dot. bezpieczeństwa. Okleina grzbietu standardowo jest w kolorze czarnym, jednak przy większych nakładach istnieje możliwość zmiany.

Ten model segregatora mieści ok. 20 kartek. Cena obejmuje grawerowanie na okładce grafiki lub tekstu o powierzchni do 20 cm2.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.4000
Szerokość 275 mm
Długość 317 mm
Wysokość / Grubość 20 mm
Maksymalny rozmiar znakowania do 20 cm2 w cenie; powyżej 20 cm2 za dopłatą

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony