Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany segregator A4 – 20 kartek (surowy)

Drewniany segregator, wykonany ze sklejki brzozowej, mieszczący ok. 20 kartek w formacie A4. Na okładce możemy wygrawerować dowolną treść lub grafikę.
SKU: 4-1-1

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Drewniany segregator może być atrakcyjną formą promocji firmy, która kreuje wizerunek przedsiębiorstwa dbającego o środowisko naturalne. Nasi klienci najczęściej wykorzystują go jako okładkę swoich katalogów, prezentowanych i wręczanych klientom.

Na okładce drewnianego segregatora najczęściej grawerujemy logotyp klienta. Dzięki możliwości personalizacji, pod logiem bardzo często umieszcza się również imię i nazwisko przedstawiciela handlowego. Tak obrandowany segregator dodaje prestiżu prezentowanej przez siebie firmie.

Segregator wykonany jest ze sklejki brzozowej o grubości 3 mm. Obie strony deski oraz jej krawędzie są dokładnie oszlifowane drobnoziarnistym papierem ściernym. Wewnątrz segregatora przyklejamy plastikową kieszonkę na wizytówkę lub dodatkowe dokumenty. Grzbiet i „zawias” wykonany jest z odpornej na uszkodzenia okleiny introligatorskiej.

Zastosowany w tym modelu mechanizm ringowy mieści ok. 20 zwykłych kartek papieru (gramatura 80g/m2). Zaproponowana cena uwzględnia grawerowanie na 1. stronie okładki tekstu/grafiki o powierzchni do 20 cm2. W przypadku projektów o większej powierzchni przygotowujemy wycenę indywidualną.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.4000
Szerokość 275 mm
Długość 317 mm
Wysokość / Grubość 20 mm
Maksymalny rozmiar znakowania do 20 cm2 w cenie; powyżej 20 cm2 za dopłatą

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony