Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany segregator A4 – 50 kartek (surowy)

Drewniany segregator, wykonany ze sklejki brzozowej, mieszczący ok. 50 kartek w formacie A4. Na okładce możemy wygrawerować dowolną treść lub grafikę.
SKU: 4-2-1

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Produkowane przez nas drewniane segregatory najczęściej pełnią rolę okładki firmowego katalogu z aktualną ofertą i wzornikami. Zastosowanie naturalnego materiału (widoczne słoje, faktura i zapach drewna) sprawia, że obok oprawionej w taki sposób oferty firmy, nie można przejść obojętnie.

Segregator możemy oznakować techniką grawerowania laserowego. Umieszczone w ten sposób logo firmy jest trwałe i bardzo dobrze się prezentuje. Ważną zaletą obróbki laserowej jest możliwość personalizacji dowolnego nakładu, dzięki czemu na każdym egzemplarzu w zamawianej partii możemy wygrawerować inną treść – i co istotne – bez wyraźnego wzrostu ceny.

Typowe segregatory reklamowe produkowane są z tektury, obklejonej zadrukowanym papierem lub folią. Nasz segregator wykonany jest ze sklejki brzozowej, którą dokładnie szlifujemy ze wszystkich stron. Dzięki temu jest trwały, ładnie wygląda i przede wszystkim przykuwa uwagę.

Ten model segregatora mieści ok. 50 kartek w formacie A4. Cena obejmuje wygrawerowanie na okładce logotypu lub innej treści o powierzchni do 20 cm2. Większe projekty wyceniamy indywidualnie.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.4500
Szerokość 275 mm
Długość 317 mm
Wysokość / Grubość 40 mm
Maksymalny rozmiar znakowania do 20 cm2 w cenie; powyżej 20 cm2 za dopłatą

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony