Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany segregator A5 – 20 kartek (lakierowany)

Drewniany segregator, wykonany z lakierowanej sklejki brzozowej, mieszczący ok. 20 kartek formatu A5. Na okładce grawerujemy dowolną treść lub grafikę.
SKU: 4-4-2

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Firmowe segregatory to jedne z wielu powszechnych narzędzi do utrwalania wizerunku firmy wśród klientów. Drewniany segregator z kolei – oprócz swojej podstawowej funkcji – buduje ponadto wizerunek firmy jako przedsiębiorstwa dbającego o środowisko naturalne; zakorzenionego w tradycji, ale otwartego na nowe rozwiązania; czy też ceniącego prostotę i elegancję.

Wartością dodaną drewnianych segregatorów jest możliwość ich oznakowania logotypem firmy. Znakowanie wykonujemy techniką grawerowania laserowego, która oprócz dobrego efektu wizualnego, daje również możliwość personalizacji praktycznie dowolnego nakładu.

Ten model segregatora wykonany jest z lakierowanej sklejki. Do zabezpieczania drewna używamy wyłącznie dobrych jakościowo lakierów: hipoalergicznych, nieszkodliwych dla przyrody i spełniających wymogi dot. bezpieczeństwa. Grzbiet tak polakierowanego segregatora oklejamy odporną na uszkodzenia tkaniną. W standardzie oferujemy kolor czarny, inne barwy na zamówienie.

Segregator przystosowany jest do przechowywania ok. 20 kartek o gramaturze 80g/m2. Cena obejmuje plastikową kieszeń na dokumenty lub wizytówki oraz grawerowanie o powierzchni do 20 cm2. Większe projekty i akcesoria dodatkowe wyceniamy indywidualnie.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.3000
Szerokość 195 mm
Długość 230 mm
Wysokość / Grubość 20 mm
Maksymalny rozmiar znakowania do 20 cm2 w cenie; powyżej 20 cm2 za dopłatą

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony