Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany segregator A5 – 20 kartek (surowy)

Drewniany segregator, wykonany ze sklejki brzozowej, mieszczący ok. 20 kartek w formacie A5. Na okładce możemy wygrawerować dowolną treść lub grafikę.
SKU: 4-4-1

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Drewniany segregator z wygrawerowanym na okładce logotypem to bardzo atrakcyjna wizualnie oprawa katalogu firmy. Jego prosty, ale zarazem elegancki wygląd sprawia, że oferta przedsiębiorstwa zajmuje główne miejsce na półce w biurze potencjalnego klienta, dzięki czemu jest częściej przeglądana niż materiały konkurencji stojące obok.

Ważną zaletą drewnianych segregatorów jest to, że możemy oznakować Twoim logiem dowolny nakład – nawet jedną sztukę – bez naliczania wysokich jednostkowych kosztów przygotowalni, jak jest w przypadku np. sitodruku.

Segregator wykonany jest ze sklejki, którą pokryliśmy dwiema warstwami wysokiej jakości bezbarwnego lakieru do drewna. Dzięki temu powierzchnia zyskuje ładny połysk i jest odporna na zabrudzenia. Grzbiet obleczony jest czarną okleiną introligatorską – przy większych seriach możemy dostosować kolor tkaniny do wymogów klienta.

Zastosowany w tym modelu mechanizm ringowy mieści ok. 20 kartek. Cena obejmuje grawerowanie dowolnej treści lub grafiki o powierzchni do 20 cm2 na 1. stronie okładki.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.3000
Szerokość 195 mm
Długość 230 mm
Wysokość / Grubość 20 mm
Maksymalny rozmiar znakowania do 20 cm2 w cenie; powyżej 20 cm2 za dopłatą

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony