Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany clipboard A4+ z grawerem (surowy)

Drewniany clipboard wykonany ze sklejki brzozowej, rozmiarem dostosowany do kartek A4. Na desce wykonujemy grawerowanie laserowe dowolnej treści (np. logotypu firmy).
SKU: 1-2-1

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Drewniany clipboard z grawerem to artykuł reklamowy, który idealnie wpisuje się w wizerunek firm stawiających na naturalność, ekologię i tradycję. Jest to bardzo praktyczny gadżet, niezastąpiony podczas wykładów, szkoleń i konferencji.

Najważniejszym atutem tego modelu clipboardu jest możliwość wygrawerowania na 1. stronie pod kartkami dowolnej treści lub grafiki – najczęściej jest to logotyp firmy. Podkładka wykonana jest ze sklejki brzozowej o grubości 3 mm, obustronnie szlifowanej drobnoziarnistym papierem ściernym. Deska jest sztywna, nie wygina się, trudno ją złamać, a znakowanie metodą grawerowania laserowego jest praktycznie niezniszczalne. Dzięki temu clipboard z pewnością nie podzieli losu tanich chińskich gadżetów, które po kilku tygodniach użytkowania lądują w koszu.

Klientów, którzy na pierwszym miejscu stawiają jakość produktu i wysoki poziom obsługi, z pewnością zadowoli fakt, że nasze clipboardy od podstaw produkujemy samodzielnie w naszym warsztacie, zlokalizowanym w centralnej Polsce. Dzięki temu wyeliminowaliśmy stosunkowo powszechny problem strat i opóźnień wynikających z winy podwykonawców.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.2500
Szerokość 230 mm
Długość 340 mm
Wysokość / Grubość 3 mm
Maksymalny rozmiar znakowania 210x25 mm

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony