Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany notatnik A5 – 50 kartek (surowy)

Notatnik z drewnianą okładką, w formacie A5, wykonaną z surowej sklejki brzozowej. Na okładce możemy wygrawerować dowolną treść lub grafikę.
SKU: 3-3-1

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Notatnik to klasyczny artykuł reklamowy, ale dzięki oprawieniu go w niebanalną i jednocześnie elegancką drewnianą okładkę, staje się prestiżowym upominkiem dla kontrahentów firmy.

Na okładce możemy wygrawerować dowolną treść lub grafikę – zwykle jest to logotyp na pierwszej stronie, ale nie ma przeszkód, aby umieścić dodatkowe treści również na pozostałych stronach. Kartki notatnika wykonane są z kremowego papieru o gramaturze 80 g. Standardowo są gładkie, ale bardziej wymagającym klientom proponujemy wydrukowanie ich logotypu na każdej stronie.

Ten model notatnika wykonany jest z surowej sklejki brzozowej. Składa się ze 50 kartek w formacie A5 (orientacja pionowa). Można go dodatkowo wyposażyć w uchwyt na długopis lub gumkę do zamykania.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.3500
Szerokość 168 mm
Długość 230 mm
Wysokość / Grubość 15 mm
Maksymalny rozmiar znakowania 20 cm2

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony