Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany stojak na ulotki A6 – model 1 (surowy)

Drewniany stojak na ulotki A6, wykonany z surowej sklejki brzozowej. Na ekspozytorze możemy wygrawerować dowolną grafikę (np. logo).
SKU: 5-4-1

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Drewniany stojak na ulotki to propozycja dla tych klientów, którym z różnych względów nie odpowiadają popularne ekspozytory z tworzyw sztucznych.

Oprócz klasycznego i eleganckiego wyglądu, ważną zaletą stojaków ze sklejki jest możliwość ich oznakowania – najczęściej jest to logotyp lub inny ważny przekaz marketingowy. Ze względu na charakter użytego materiału, polecamy je przede wszystkim tym klientom, u których środowisko naturalne, ekologia i zrównoważony rozwój są ważnym elementem misji lub wizerunku firmy.

Ten model stojaka wykonany jest z surowej sklejki brzozowej i dostosowany do ulotek w formacie A6. Jesteśmy również w stanie wykonać ekspozytor w innych, niestandardowych wymiarach.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.1000
Szerokość 115 mm
Długość 65 mm
Wysokość / Grubość 145 mm
Maksymalny rozmiar znakowania 105x25 mm

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony