Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Pleksa pomarańczowa transparent 3 mm

Pleksa to tworzywo sztuczne, z którego za pomocą grawerowania i wycinania laserowego wykonujemy m.in.: litery, pojemniki, obudowy i zabawki.

SKU: pleksa_pomaranczowa_transparent_3mm

Dostępność: W magazynie

Cena od: Netto: 5,40 zł Brutto: 5,40 zł

Cena z konfiguracji: Netto: 0,00 zł Brutto: 0,00 zł

* wymagane pola

Cena z konfiguracji: Netto: 0,00 zł Brutto: 0,00 zł

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Opis materiału

Pleksa to tworzywo sztuczne, z którego za pomocą grawerowania i wycinania laserowego wykonujemy m.in.: litery, pojemniki, obudowy i zabawki.

Wskazówki dla projektantów

Pleksa to tworzywo sztuczne wykonane z polimetakrylanu metylu PMMA. Inne stosowane nazwy to: pleksi, plexa, plexi, akryl lub plexiglas.

Pleksa jest bardzo dobrym materiałem do cięcia i grawerowania laserowego. Materiał ten jest jednak dosyć kruchy i wrażliwy na naprężenia. Zaleca się więc wycinanie szczegółów o grubości większej niż 1mm.

Pleksę można łatwo porysować podczas czyszczenia, dlatego najlepiej stosować zwykłą wodę z dodatkiem płynu do mycia naczyń. Nie należy czyścić akrylu innymi detergentami oraz suchymi szmatkami.

Przykładowe zastosowania

Litery przestrzenne, biżuteria, przeszklenia (gabloty, szyby), pojemniki, standy reklamowe, naczynia, obudowy urządzeń, zabawki, drobne gadżety reklamowe.

Łączenie, klejenie

Elementy wykonane z pleksy łączy się ze sobą za pomocą: żywic epoksydowych, chloroformu lub dedykowanych klejów (np. acrifix). Można również stosować połączenia mechaniczne (śruby), przy czym należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu otworów, aby uniknąć pęknięć.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] N/D
Grubość materiału 3 mm

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony