Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Media o nas

Prezentacja na tv.fachowcy.pl

Krótka prezentacja naszej działalności, nakręcona podczas Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays 2015. Zważywszy na trudne warunki, w jakich kręcony był ten wywiad (poranek po bardzo długiej Gali Wystawców), naszym zdaniem wyszło całkiem zgrabnie.

Przejdź do artykułu


Wywiad na ekomercyjnie.pl

Nasz pierwszy wywiad w poważnym serwisie branżowym. Od tamtej pory (czerwiec 2013) sporo się u nas zmieniło - zawiesiliśmy możliwość automatycznej wyceny oraz postawiliśmy nacisk na nasze autorskie projekty - jednak w wolnej chwili można przeczytać i dowiedzieć się, jakie były początki naszego serwisu.

Przejdź do artykułu


Artykuł na designyourlife.pl

Po publikacji tego wpisu utwierdziliśmy się w przekonaniu, że potrafimy zaprojektować oraz wykonać ładne i użyteczne przedmioty codziennego użytku, które najzwyczajniej w świecie podobają się klientom. Postanowiliśmy też pracować więcej na naturalnych materiałach - drewnie, tekturze i korku.

Przejdź do artykułu


Wpis na home-znaczy-dom.blogspot.co.uk

I znów drewno na topie - tym razem autorka recenzowała nasz notatnik, clipboard i ołówki. A nam z kolei coraz bardziej zaczyna się podobać praca z drewnem oraz sklejką i już projektujemy kolejne przedmioty.

Przejdź do artykułu


Artykuł na wnetrzazewnetrza.pl

Post opublikowany jeszcze w czasach, gdy w ofercie mieliśmy kilkaset różnych materiałów i produktów, na których można było grawerować. Ale i tak największe zainteresowanie wzbudziły przedmioty z drewna i sklejki.

Przejdź do artykułu


Wpis na od-deski-do-deski.blogspot.com

Bożonarodzeniowy wpis, w którym autorka rekomenduje nasze personalizowane produkty jako świąteczne prezenty. Recenzowany był notatnik, clipboard oraz ołówki.

Przejdź do artykułu