Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany notatnik A6 – 100 kartek (brąz)

Notatnik z drewnianą okładką, w formacie A6, wykonaną ze sklejki brzozowej w kolorze brązowym. Na okładce możemy wygrawerować dowolną treść lub grafikę.
SKU: 3-6-3

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Notatnik to klasyczny artykuł reklamowy, ale dzięki oprawieniu go w niebanalną i jednocześnie elegancką drewnianą okładkę, staje się prestiżowym upominkiem dla kontrahentów firmy.

Na okładce możemy wygrawerować dowolną treść lub grafikę – zwykle jest to logotyp na pierwszej stronie, ale nie ma przeszkód, aby umieścić dodatkowe treści również na pozostałych stronach. Kartki notatnika wykonane są z kremowego papieru o gramaturze 80 g. Standardowo są gładkie, ale bardziej wymagającym klientom proponujemy wydrukowanie ich logotypu na każdej stronie.

Ten model notatnika wykonany jest ze sklejki brzozowej, bejcowanej na kolor brązowy oraz zabezpieczonej bezbarwnym lakierem. Składa się ze 100 kartek w formacie A6 (orientacja pionowa). Można go dodatkowo wyposażyć w uchwyt na długopis lub gumkę do zamykania.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.4500
Szerokość 125 mm
Długość 168 mm
Wysokość / Grubość 20 mm
Maksymalny rozmiar znakowania 20 cm2

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony