Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniana okładka na dyplom A4 (lakierowana)

Drewniana okładka na dyplom w formacie A4, wykonana z lakierowanej sklejki brzozowej. Na 1. stronie możemy wygrawerować dowolną treść lub grafikę.
SKU: 2-1-2

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Drewniana okładka to doskonała oprawa dla eleganckich dyplomów, wręczanych Bardzo Ważnym Osobom. Na pierwszej stronie (zamiast godła) możemy wygrawerować dowolną treść – napis "dyplom", herb, logotyp obdarowującej organizacji itp. Taka okładka daje +100 do prestiżu podczas ceremonii wręczania dyplomu.

Okładka wykonana jest ze sklejki brzozowej o grubości 3 mm. Okładka pokryta jest bezbarwnym lakierem, dzięki czemu łatwo się ją czyści po zabrudzeniu – wystarczy delikatnie przetrzeć wilgotną szmatką. Używamy hipoalergicznych lakierów, spełniających wymogi europejskich norm dot. bezpieczeństwa (PN-EN 71-3:1998). Zawias z kolei wykonujemy z wytrzymałej i odpornej na przedzieranie tkaniny. Wewnątrz okładki zamontowana jest plastikowa kieszonka lub pasek z tkaniny, za który wkłada się dokument w formacie A4.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.3500
Szerokość 230 mm
Długość 317 mm
Wysokość / Grubość 2x3 mm
Maksymalny rozmiar znakowania 150x75 mm

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony