Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniana okładka na portfolio (mahoń)

Drewniana okładka na portfolio w formacie A4, wykonana ze sklejki brzozowej w kolorze mahoniowym. Na okładce możemy wygrawerować dowolną treść lub grafikę.
SKU: 2-3-4

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Dobrze wyglądające i wyróżniające się portfolio to niejednokrotnie kwestia „być, albo nie być” dla firm z branży kreatywnej lub projektowej.

Obok katalogu oprawionego w drewnianą okładkę nie sposób przejść obojętnie – już chociażby ze względu na rodzaj i jakość użytego materiału, potencjalny kontrahent prędzej odłoży taką ofertę na później, niż od razu wyrzuci do kosza. Finalny efekt dopełnia znakowanie okładki metodą grawerowania laserowego, dzięki czemu jesteśmy w stanie dokładnie odwzorować nawet skomplikowane grafiki.

Kartki mocowane są do okładki za pomocą dwóch rozkręcanych śrub. Podstawowy wymiar dopasowany jest do formatu A4, ale możemy go dostosować również do niestandardowych arkuszy.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.3500
Szerokość 302 mm
Długość 218 mm
Wysokość / Grubość 2x3 mm
Maksymalny rozmiar znakowania 150x75 mm

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony