Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany clipboard A4 z grawerem (surowy)

Drewniany clipboard wykonany ze sklejki brzozowej, rozmiarem dostosowany do kartek A4. Na desce wykonujemy grawerowanie laserowe dowolnej treści (np. logotypu firmy).
SKU: 1-3-1

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Clipboard może służyć jako gadżet reklamowy firm budujących wizerunek przedsiębiorstwa dbającego o środowisko naturalne. Deskę można wykorzystać również jako podkładkę do notatek podczas szkoleń, konferencji i targów.

Największą zaletą drewnianych podkładek jest możliwość ich oznakowania techniką grawerowania laserowego. Metoda ta jest przede wszystkim bardzo trwała – wygrawerowany wzór nie zetrze się, ani nie wyblaknie, co jest częste w przypadku tradycyjnych form znakowania. Po drugie, pozwala na produkcję niskich nakładów (już od 1 szt.) bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów przygotowalni.

Ten model clipboardu wykonany jest z nielakierowanej sklejki brzozowej o grubości 3 mm, obustronnie szlifowanej drobnoziarnistym papierem ściernym. Podstawowa cena produktu obejmuje grawerowanie tylnej strony deski w polu o rozmiarze 150x75 mm (większe powierzchnie kalkulujemy indywidualnie).

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.2500
Szerokość 230 mm
Długość 317 mm
Wysokość / Grubość 3 mm
Maksymalny rozmiar znakowania 150x75 mm

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony