Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany clipboard A5 (surowy)

Drewniany clipboard wykonany ze sklejki brzozowej, rozmiarem dostosowany do kartek A5.
SKU: 1-5-1

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Drewniana deska z klipem to produkt w 100% ekologiczny. Produkowany jest wyłącznie z polskiego drewna. Po wyrzuceniu sklejka ulegnie rozkładowi, a stalowy klips będzie można poddać recyklingowi.

Drewniany clipboard jest też dużo trwalszy od produkowanych w Chinach podkładek z tektury obleczonej PCV. Deska nie wygina się i trudno ją złamać. Metalowy klips mocowany jest ręcznie za pomocą nitów. Dzięki temu clipboard służyć będzie co najmniej kilkanaście lat.

Clipboard nie jest lakierowany. Miłośnicy rękodzieła mogą go samodzielnie ozdobić różnorodnymi metodami, np. decoupage. Deskę można również pomalować lakierem lub lakierobejcą do drewna, dzięki czemu stanie się prawie całkowicie odporna na wilgoć i zabrudzenia.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.1500
Szerokość 168 mm
Długość 230 mm
Wysokość / Grubość 3 mm
Maksymalny rozmiar znakowania nd

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony