Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany clipboard A5 z grawerem (surowy)

Drewniany clipboard wykonany ze sklejki brzozowej, rozmiarem dostosowany do kartek A5. Na desce wykonujemy grawerowanie laserowe dowolnej treści (np. logotypu firmy).
SKU: 1-7-1

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Clipboard może służyć jako gadżet reklamowy firm budujących wizerunek przedsiębiorstwa dbającego o środowisko naturalne. Deskę można wykorzystać również jako podkładkę do notatek podczas szkoleń, konferencji i targów.

Drewniana deska z klipem to produkt w 100% ekologiczny. Produkowany jest wyłącznie z polskiego drewna. Po wyrzuceniu sklejka ulegnie rozkładowi, a stalowy klips będzie można poddać recyklingowi.

Drewniany clipboard jest też dużo trwalszy od produkowanych w Chinach podkładek z tektury obleczonej PCV. Deska nie wygina się i trudno ją złamać. Metalowy klips mocowany jest ręcznie za pomocą nitów. Dzięki temu clipboard służyć będzie co najmniej kilkanaście lat.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.1500
Szerokość 168 mm
Długość 230 mm
Wysokość / Grubość 3 mm
Maksymalny rozmiar znakowania 100x50 mm

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony