Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany clipboard A5 z okładką i grawerem (surowy)

Drewniany clipboard z okładką, wykonany ze sklejki brzozowej. Rozmiar dostosowany jest do kartek A5. Na desce grawerujemy dowolną treść lub grafikę.
SKU: 1-8-1

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Clipboard to niezastąpiony przedmiot dla tych, którzy muszą coś zanotować w niekomfortowych warunkach: podczas konferencji, na szkoleniach, w samochodzie – wszędzie tam, gdzie nie ma pod ręką kawałka stołu. Okładka dodatkowo zabezpiecza notatki przed zabrudzeniem i zniszczeniem.

Na desce możemy wygrawerować dowolną treść lub grafikę – najczęściej jest to logo firmy. Pole grawerowania o powierzchni 20 cm2 znajduje się na 1 stronie clipboardu (większe grafiki za dopłatą). Na drugiej stronie okładki możemy zamocować plastikową kieszonkę na dodatkowe dokumenty.

Drewniana deska z klipem to świetna alternatywa dla produkowanych w Chinach podkładek z tektury obleczonej PCV. Jest trwalsza, w 100% ekologiczna i przede wszystkim lepiej wygląda. Powierzchnię oraz krawędzie deski dokładnie szlifujemy, dzięki czemu są gładkie i bez drzazg. Zawias z kolei wykonujemy z wytrzymałej i odpornej na przedzieranie tkaniny.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.2000
Szerokość 168 mm
Długość 230 mm
Wysokość / Grubość 2x3 mm
Maksymalny rozmiar znakowania do 20 cm2 w cenie; powyżej 20 cm2 za dopłatą

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony