Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Katalog Graweromat.pl w drewnianej okładce

Drukowany katalog z drewnianymi artykułami reklamowymi, oferowanymi w serwisie graweromat.pl - oprawiony w drewnianą okładkę.
SKU: 500-5

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Aktualny katalog z naszą ofertą – ze zdjęciami i krótkimi opisami najpopularniejszych produktów - oprawiony w drewnianą okładkę.

Warto go mieć na półce z ofertami swoich dostawców także z tego względu, że zdobył złoty medal w konkursie Catalogue of the Year podczas Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays 2015.

Katalog oznakowany jest naszym logotypem oraz danymi kontaktowymi. Składa się z 16 stron, z czego 2 to okładka, kolejne 2 to przechwałki o nas samych, a reszta to już czysta merytoryka. Katalog nie zawiera cen.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.5000
Szerokość 217 mm
Długość 302 mm
Wysokość / Grubość 10 mm
Maksymalny rozmiar znakowania nd

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony