Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniane bileciki na prezenty (surowe)

Drewniane bileciki na prezenty wykonane ze sklejki brzozowej o grubości 3 mm. Gotowe do samodzielnego ozdabiania, np. metodą decoupagu.
SKU: 100-3-1

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Drewniane bileciki to doskonałe uzupełnienie prezentów zapakowanych w naturalne materiały – tekturę, szary papier, czy pudełko z drewna. Krawędzie i powierzchnie każdej sztuki są szlifowane, więc bileciki są gotowe do samodzielnego ozdabiania, bez konieczności dodatkowej obróbki.

Bileciki można pomalować farbami (np. temperą), kredkami lub ozdobić techniką decoupagu. Można również po prostu napisać na nich flamastrem imię obdarowywanej osoby. Zaproponowana cena dotyczy 1 sztuki w rozmiarze 90x50 mm, w dwóch kształtach do wyboru: prostokąt lub trapez. Wstążki nie dołączamy. Inne kształty i rozmiary wyceniamy indywidualnie.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.0100
Szerokość 90 mm
Długość 50 mm
Wysokość / Grubość 3 mm
Maksymalny rozmiar znakowania nd

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony