Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniane bileciki na prezenty z grawerem (lakierowane)

Drewniane bileciki na prezenty wykonane z lakierowanej sklejki brzozowej o grubości 3 mm. Na jednej stronie grawerujemy np. imię obdarowywanej osoby.
SKU: 100-4-2

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Drewniane bileciki to doskonałe uzupełnienie prezentów zapakowanych w naturalne materiały – tekturę, szary papier, czy pudełko z drewna. Na bilecikach grawerujemy dowolną treść lub grafiki – najczęściej jest to imię obdarowywanej osoby, a w przypadku prezentów korporacyjnych logo firmy.

Bileciki pokryte są dwiema warstwami bezbarwnego lakieru, który chroni je przed wilgocią i zabrudzeniami. Używamy hipoalergicznych lakierów, spełniających wymogi europejskich norm dot. bezpieczeństwa zabawek (PN-EN 71-3:1998).

Zaproponowana cena dotyczy 1 sztuki w rozmiarze 90x50 mm, w dwóch kształtach do wyboru: prostokąt lub trapez, z jednostronnym grawerowaniem dowolnej treści. Cena obejmuje personalizację, tzn. na każdym bileciku możemy umieścić różne imiona. Wstążki nie dołączamy. Inne rozmiary i kształty wyceniamy indywidualnie.

Minimalne zamówienie: 24 sztuki.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.0100
Szerokość 90 mm
Długość 50 mm
Wysokość / Grubość 3 mm
Maksymalny rozmiar znakowania 90x50 mm

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony