Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniane wizytówki 0,6 mm (surowe)

Drewniane wizytówki wykonane z olchowego forniru naturalnego o grubości 0,6 mm. Treść i grafiki nanoszone są techniką grawerowania laserowego.
SKU: 100-2-1

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Drewniane wizytówki z forniru to ciekawa alternatywa dla wizytówek ze sklejki. Są cieńsze, przez to może trochę mniej trwałe, ale za to bardziej przypominają tradycyjną papierową wizytówkę. Największą zaletą drewnianych wizytówek jest to, że wciąż stosunkowo rzadko się je spotyka, dzięki czemu żadna obdarowana osoba nie wyrzuci jej obojętnie do kosza

Ze względu na swój naturalny wygląd, wizytówki te wybierane są przede wszystkim przez firmy zajmujące się obróbką drewna (producenci mebli, firmy budowlane, dekoratorzy wnętrz). Pasują również do identyfikacji wizualnej firm dbających o środowisko naturalne oraz budujących swój tradycjonalistyczny wizerunek.

Produkujemy wizytówki w standardowych wymiarach 90x50 mm. Zaproponowana cena dotyczy 1 sztuki wizytówki i obejmuje jednostronne grawerowanie dowolnej treści wg projektu klienta (zobacz: jak projektować).

Minimalne zamówienie: 24 sztuki.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.0010
Szerokość 90 mm
Długość 50 mm
Wysokość / Grubość 0,6 mm
Maksymalny rozmiar znakowania 90x50 mm

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony