Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany domek dla lalek „Muchomorek”

Drewniany domek dla lalek, który można wielokrotnie składać i rozkładać bez użycia kleju lub gwoździ. Gotowy do samodzielnego pomalowania.
SKU: 200-1-1

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

* wymagane pola

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Drewniany domek dla lalek, o wdzięcznej nazwie „Muchomorek”, to propozycja dla tych rodziców, którzy nie mają w swoim mieszkaniu wystarczająco dużo miejsca do wstawienia kolejnej wielkogabarytowej zabawki. Poszczególne ściany domku mocowane są ze sobą za pomocą rzepów, dzięki czemu możesz go wielokrotnie samodzielnie składać i rozkładać.

Na frontowej ścianie poddasza grawerujemy imię przyszłej właścicielki nieruchomości – wystarczy, że prześlesz nam imię córki i numer wybranej czcionki. Ściany domku są dokładnie oszlifowane – możesz je dowolnie pomalować wg własnego uznania, polakierować lub obkleić „tapetami”. Równie dobrze możesz pozwolić swojemu dziecku na pomalowanie domku kredkami – też będzie pięknie.

Domek dostarczamy co prawda nieumeblowany, ale dzięki temu jest gotowy na przyjęcie mieszkańców o, mówiąc eufemistycznie, ponadnormatywnych wymiarach. Wysokość parteru to niecałe 20 cm, a piętra (licząc do szczytu dachu) ok. 23 cm. Całkowita powierzchnia użytkowa to 812 cm2.

Poszczególne elementy konstrukcyjne naszego drewnianego domku dla lalek są ręcznie szlifowane przez Pana Stolarza Zdzisława, który cierpi na nerwicę natręctw na punkcie wystających drzazg. Plusem tej obsesji jest to, że „Muchomorek” jest całkowicie bezpieczny nawet dla małego dziecka – nie ma w nim ani jednej ostrej krawędzi.

Ostatnią, choć nie mniej ważną, zaletą naszego drewnianego domku dla lalek jest fakt, że jest to całkowicie rodzimy, polski produkt. Produkujemy go od podstaw w pracowni zlokalizowanej w Rawie Mazowieckiej, położonej miedzy Łodzią i Warszawą. Z jednej strony jest to gwarancja najwyższej jakości oferowanych usług (nie odważymy się kalać własnego gniazda), a z drugiej pewność, że dostawa pod twoje drzwi będzie zawsze na czas.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 1.0000
Szerokość 290 mm
Długość 140 mm
Wysokość / Grubość 430 mm
Maksymalny rozmiar znakowania 20 cm2

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony