Z powodu reorganizacji firmy, system składania zamówień detalicznych on-line, został niestety zawieszony do odwołania. Zapytania hurtowe prosimy składać za pośrednictwem e-maila (dane w stopce).

Drewniany stojak na ulotki A6 – model 2 (lakierowany)

Drewniany stojak na ulotki A6, wykonany z lakierowanej sklejki brzozowej. Na ekspozytorze możemy wygrawerować dowolną grafikę (np. logo).
SKU: 5-7-2

Dostępność: W magazynie

See price before order confirmation. What's this?

Większość zamówień realizujemy w ciągu 5-10 dni roboczych. Przy większych zleceniach oraz tematach "na wczoraj" prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu potwierdzenia terminu realizacji.


Opis produktu

Szczegóły

Drewniany stojak na ulotki to oferta dla tych firm, które szukają nietypowej alternatywy dla powszechnych na rynku ekspozytorów z pleksi.

Mimo swojej prostej konstrukcji, ten model stojaka doskonale pełni rolę ekspozytora na ulotki, zachowując przy tym swój klasyczny i naturalny wygląd. Jego zaletą jest możliwość oznakowania techniką grawerowania laserowego – najczęściej jest to logotyp firmy lub wezwanie do działania w rodzaju „weź ulotkę” lub tp.

Ten model stojaka wykonany jest z lakierowanej sklejki brzozowej i dostosowany do ulotek w formacie A6. Możemy również wykonać ekspozytory w innych rozmiarach.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 0.1000
Szerokość 115 mm
Długość 110 mm
Wysokość / Grubość 195 mm
Maksymalny rozmiar znakowania 105x25 mm

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Szablony

  • Skrzynki na wino - przykładowe czcionki, treść życzeń, nagłówki oraz grafiki do grawerowania. Przejdź do strony